Description

Arttu on meidän touhutiikeri, aina valmiina leikkimään. Artun mielestä on tosi kivaa pihistää äiskän hiuslenksuja ja jemmata niitä maton alle. :) Arttu on myös aika mahdoton valokuvattava, ei meinaa millään pysyä paikoillaan...

Details

Breeder
Genderfemale
Alias
Colorpunatiikeri
Mother
Father
Bloodtype
Ems
Breed [NON] Kotikissa
Castrated 0
Birthdate 30.04.2004
Age 13y, 9m, 26d
Owner(s) KitKat