Description

Perheen supermuru :) 'Illimilli' on ajoittain läheisyysriippuvainen, eläisi sylissä 24/7 jos olisi mahdollista :) Rakastava yksilö, malliltaan korkeajalkainen sporttikissa. -- 22.6. tällä hetkellä ollut viikon kateissa :(

Details

Breederkotiveijari
Gendermale
Alias
Color
Mother
Father
Bloodtype
Ems
Breed [NON] Kotikissa
Castrated 1
Birthdate 01.01.1970
Age 0y, 0m, 0d
Owner(s) k_w