Description

Nala on hyvin tarkkaavainen ja utelias kissa (No eikös jokainen?) Nala ei ole sylikissa, mutta yllättää aina silloin tällöin hellyyspuuskillaan ja sängyssä nukkuu aina yönsä.

Details

Breeder
Genderfemale
Alias
Color
Mother
Father
Bloodtype
Ems
Breed [NON] Kotikissa
Castrated 0
Birthdate 27.03.2005
Age 14y, 3m, 22d
Owner(s) Maukui