Description

Aada on löytökissa, joten tarkasta iästä ei ole tietoa. Aada vihaa suljettuja ovia ja rakastaa serpentiiniä. Aada ei pidä kovista äänistä eikä vieraista ihmisistä. Antaa Hipsulle kaiken periksi ja pyytää niin kauan, että minä annan sille periksi.

Details

Breeder
Genderfemale
Alias
ColorTiikeri
Mother
Father
Bloodtype
Ems
Breed [NON] Kotikissa
Castrated 0
Birthdate 01.07.2004
Age 13y, 7m, 18d
Owner(s) Clivia