Description

Athos on hyvin fiksu, ystävällinen ja ihmisrakas poika. Ruokana on kaikki mikä vaan nenän eteen tupdaan, herkkuna on sipsit. Pitää talon siistinä piilottamalla lattialle jätetyt hikisukat sohvan alle ;)
Tykkää seurailla pihalla leikkiviä lapsi ikkunasta

Details

Breeder
Genderfemale
Alias
Colorvalkoinen
Mother
Father
Bloodtype
Ems
Breed [NON] Kotikissa
Castrated 0
Birthdate 07.07.2007
Age 10y, 7m, 12d
Owner(s) eljulka