Description

Kiltti kissa, syö silakkaa ja juo maitoa, ja tietenkin muutakin, niinkö kissat ruukaa tehdä. 8)

Details

Breeder
Genderfemale
Alias
ColorMusta, valkoisin sukin
Mother
Father
Bloodtype
Ems
Breed [NON] Kotikissa
Castrated 1
Birthdate 16.12.1996
Age 21y, 2m, 3d
Owner(s) highwaystar